Wyjazdy firmowe

East Travel > Oferta dla firm

Bogactwo wspólnych doświadczeń buduje trwałe relacje

A w czasie pandemii i utrudnionych wyjazdów zagranicznych polecamy wyjazdy integracyjne do sprawdzonych miejsc w Polsce: do Trójmiasta, na Mazury, Podlasie, w Bieszczady i wszędzie tam, gdzie zapragniecie pojechać 🙂

Dla Waszego bezpieczeństwa zapewniamy:

• dezynfekcję busa/autokaru przed i w trakcie wyjazdu

• płyny dezynfekcyjne w busie/autokarze

• maseczki jednorazowe dla uczestników

• pomiar temperatury przed wyjazdem

• wysoko procentowe napoje na starcie, jako środek ochrony osobistej 🙂

Integracyjny wyjazd firmowy? Wycieczka dla najlepszych pracowników? Wyjazd biznesowy dla kluczowych klientów? Wyjazd szkoleniowy? A czemuż by nie? Wycieczki firmowe czy biznesowe na Ukrainę (i do innych miejsc w Europie) cieszą się rosnącą popularnością.

Trudno się dziwić! Pobyt we Lwowie, Kijowie lub innym, europejskim mieście niesie za sobą moc niezwykłych doznań i pozwala budować oraz utrwalać pozytywne relacje z pracownikami czy kontrahentami.

W East Travel organizujemy wycieczki dla firm, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Daty wyjazdu, program oraz budżet wyprawy dopasowujemy do potrzeb i możliwości firmy. Dbamy o to, aby nasze wycieczki dla firm pozostały na długo w pamięci, baa! nigdy nie zostały zapomniane.

Nie boimy się więc proponować dobrej zabawy, a jednocześnie nastawimy się na to, aby organizacja wyjazdów firmowych pozwoliła zrealizować wcześniej ustalone cele przedsiębiorstwa. To, dlatego sięgamy po najskuteczniejsze narzędzia turystyki, a także czerpiemy z naszego wieloletniego doświadczenia.

Kompleksowa organizacja wyjazdów firmowych przez East Travel to przepis na powodzenie każdego wyjazdu integracyjnego, wycieczki dla pracowników, wyjazdu szkoleniowego czy podróży służbowej.

Dlaczego warto zorganizować
wyjazd firmowy z East Travel?

1.

Indywidualne podejście

Każdy wyjazd opracowujemy indywidualnie dla konkretnej grupy. Dopasowujemy plan podróży do potrzeb i możliwości uczestników wyjazdu firmowego. Zawsze przygotowujemy ofertę w taki sposób, by naszym Gościom zapewnić pełnię doznań smakowych i estetycznych. Chcemy, aby każdy uczestnik wycieczki poczuł klimat danego miasta, mógł niespiesznie zwiedzić miejsca, w których turyści zwykle nie bywają (a także te najbardziej znane), zdążył spokojnie napić się kawy, wypić kieliszek wiśniówki, ugasić pragnienie zimnym piwem czy rozsmakować w lokalnych przysmakach.

2.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi przewodnikami i sprawdzonymi przewoźnikami. Zapewniamy noclegi w komfortowych hotelach, a także bogate menu, pełne lokalnych specjałów. Dbamy o bezpieczeństwo uczestników wyjazdów firmowych, zapewniając im niezbędne ubezpieczenia i opiekę pilotów oraz przewodników.

3.

Różnorodność atrakcji

Wiemy, że każda grupa jest inna, dlatego chętnie dopasujemy atrakcje do Waszych potrzeb. Co możemy zorganizować dla Twojej grupy? Imprezy tematyczne, degustacje alkoholi i jedzenia, VIP tury, rezerwacje klubów, catering (z uwzględnieniem preferencji żywieniowych uczestników), podarunki dla uczestników, a także przeróżne atrakcje na miejscu, w zależności od miasta, w jakim przebywamy.

Wyjazdy firmowe - ukochane kierunki

Wycieczki dla pracowników i klientów, integracje
East Travel

Lwów

Ukochanym przez nas miastem jest Lwów. To wyjątkowe miejsce, które jest naszym numerem jeden w całej Ukrainie. Tutaj przeplata się bowiem przeszłość ze współczesnością. Tu łączą się kultury wschodu i zachodu. Wyjazd do Lwowa to jak podróż w czasie, która pozwala Ci poczuć klimat dawnej Ukrainy.

Dwie postacie na scenie na wycieczce z biurem podróży East Travel

Kijów i Czarnobyl

To miasto kontrastów między pięknymi kopułami cerkwi a postradzieckimi, monumentalnymi budynkami, które tworzą wyjątkową tożsamość Kijowa. Miasto przyciąga oko i obiektywy aparatów. Kijów to jedno z najpiękniejszych miast Europy Wschodniej.

Ludzie przy stole podczas wyjazdu do Lwowa z biurem podróży East Travel

Odessa

Odessa to najpiękniejszy port Morza Czarnego. Trzecie co do wielkości miasto Ukrainy urzeka zarówno piękną przyrodą, jak i mnóstwem ciekawych miejsc, które zachwycą każdego.

Opinie klientów

  • Jeździmy grupą ludzi lubiących się bawić więc największym plusem było to że nie musieliśmy się o nic martwić i wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie.

  • Indywidualne podejście do klienta, szersza niż w biurze podróży oferta zwiedzania oraz wspaniale dobrane atrakcje i zakwaterowanie.

  • Przewodnik, program, elastyczność organizatorów – możliwość korygowania planu wycieczki na bieżąco bez szkody dla całości imprezy. Umiejętność dopasowania się do poszczególnych uczestników grupy.

  • Wspaniałe wspomnienia. Hotel Eurohotel. Wieczorne spotkanie w browarze Starograd. Zwiedzanie miasta Lwów. Kopalnia kawy oraz Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich

Planujesz wyjazd dla pracowników?

Jeśli planujesz integracyjną imprezę dla swoich pracowników lub współpracowników, biznesowy wyjazd zagraniczny, szkolenie czy jakikolwiek inny wyjazd firmowy, skontaktuj się z nami. Chętnie spotkamy się z Tobą, poczęstujemy pysznym, zagranicznym specjałem i opowiemy, jak wyglądają nasze wyjazdy dla firm.