O East Travel

East Travel > O nas

Wiemy, jak pokazać każde miejsce, które odwiedzamy, by w pełni oddać jego charakter.

Jesteśmy biurem podróży z Lublina, które do planowania podróży i zwiedzania podchodzi nieszablonowo – z uwagą i niespiesznie. Wiemy, jak pokazać każde miejsce, które odwiedzamy, by w pełni oddać jego charakter. Podczas wyjazdów zwiedzamy dużo, ale bez pośpiechu. Smakujemy wyśmienite jedzenie i napoje, odwiedzamy wyjątkowe miejsca – te najbardziej znane i te sekretne. Mamy czas na filiżankę kawy, kufel lokalnego piwa czy poznawanie nocnego oblicza miasta. Nie pędzimy na oślep. Poznajemy miejsce i delektujemy się chwilą.

Figurujemy w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych pod nr 7801, bezpieczeństwo naszych klientów zapewnia gwarancja ubezpieczeniowa TU Europa S.A. nr GT116/2022.

Samochód na tle miasta Lwów

Z dowolnego miejsca na Ukrainę i nie tylko. Dokąd pojedziesz z naszym biurem podróży?

Kochamy Ukrainę, a w szczególności Lwów – jego klimatyczne uliczki, restauracje, puby i kawiarnie. Jego nietuzinkowy charakter i mieszkańców o niepowtarzalnym temperamencie. Podróżujemy jednak nie tylko do Lwowa. Z takim samym entuzjazmem zabieramy naszych Podróżników także w inne rejony na Ukrainie, np. Zakarpacie, Podole, Wołyń, Kijów czy Huculszczyzna. Nie zapominamy o przepięknych, europejskich miastach i regionach, takich jak: Budapeszt, Praga, Berlin, Wilno, Wiedeń, Sycylia, Londyn czy Paryż.

Jakie wartości nam przyświecają?

Zależy nam na tym, by każdy uczestnik wyjazdu zaznał prawdziwego Lwowa, poznał od podszewki Kijów, przekonał się, jakie naprawdę jest Podole i każde inne miejsce, do którego go zabierzemy. Chcemy, aby nasi Podróżnicy poczuli smak, zapach i klimat danego miejsca.

Zapewniamy najwyższy standard usług, czego dowodem jest m.in. członkostwo w Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz współpraca z wieloma firmami z Polski i zagranicy (hotelami, firmami transportowymi, restauracjami, a także przewodnikami i pilotami).

Naszym Klientom gwarantujemy odpowiednie ubezpieczenie turystyczne. Posiadamy zgodę na prowadzenie działalności turystycznej nr 154 wydaną przez Marszałka Województwa Lubelskiego.

Widok na pomieszczenie budynku we Lwowie

Odkrywaj z nami legendarną gościnność Europy Wschodniej

Specjalnością naszego biura turystycznego są wyjazdy grupowe – firm, szkół, urzędów czy biur podróży. Organizujemy zarówno wycieczki indywidualne dla niewielkich grup, jak i wyjazdy na dużą skalę. Zawsze z pomysłem, nieszablonowo i bez nudy.

Chcesz zwiedzić z nami Ukrainę lub inny kawałek Europy? Zapraszamy!

Opinie klientów

  • Jeździmy grupą ludzi lubiących się bawić więc największym plusem było to że nie musieliśmy się o nic martwić i wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie.

  • Indywidualne podejście do klienta, szersza niż w biurze podróży oferta zwiedzania oraz wspaniale dobrane atrakcje i zakwaterowanie.

  • Przewodnik, program, elastyczność organizatorów – możliwość korygowania planu wycieczki na bieżąco bez szkody dla całości imprezy. Umiejętność dopasowania się do poszczególnych uczestników grupy.

  • Wspaniałe wspomnienia. Hotel Eurohotel. Wieczorne spotkanie w browarze Starograd. Zwiedzanie miasta Lwów. Kopalnia kawy oraz Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich

Właściciel biura podróży East Travel Paweł Świderski we Lwowie
“Kocham sało*, a do tego kieliszek zimnej wódki. Zakochałem się w Ukrainie i pokazuję jej piękno, smak, zapach, klimat, wrażenia. Uwielbiam rozmowy, toasty, nietypowe zwiedzanie – nudno nie jest, a wszystko co we Lwowie, zostaje we Lwowie ;-)”.

Paweł Świderski, właściciel East Travel

* Sało to słynna przekąska rodem ze wschodniej kuchni. Cienkie plasterki solonej słoniny jada się z ciemnym chlebem i kiszonym ogórkiem.